Drzwi i przegrody ognioodporne

zaufaj doświadczeniu

Oferta drzwi i przegród ognioodpornych

Poznaj ofertę drzwi i przegród ognioodpornych

W przypadku zagrożenia ważne jest, by cały budynek spełniał warunki i przepisy przeciwpożarowe. Zadbanie o bezpieczeństwo, to jeden z naszych priorytetów. Dlatego wychodzimy z propozycją drzwi i przegród ognioodpornych. Istnieje sześć typów pożarów, m.in.: pożar ciał stałych, cieczy palnych i topniejących, gazów, metali lekkich i tłuszczów. Oprócz tego istnieje jedenastopunktowy podział na ich rodzaj.

Nie będziemy jednak zajmować się tym w tej chwili. Należy jednak pamiętać, że temperatura pożaru sięga od 800 o C do nawet 1200 o C. Poziom krytyczny dla samego procesora komputerowego to 95 stopni, a pożar może nastąpić nawet przy odrobinie niżej temperaturze dla obudowy laptopa.

Życie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Poza tym zamiast ubezpieczać na tysiące złotych swój biurowiec lub dom, lepiej zainwestować w coś raz i mieć pewność, że nieprzewidywalne wypadki nie przyniosą za sobą niemiłych i przykrych sytuacji. Drzwi ognioodporne odetną drogę pożaru i umożliwią bezpieczną drożność wyjścia ewakuacyjnego lub odseparują pomieszczenie od niebezpiecznego ognia.

Natomiast przegrody ognioodporne osłonią urządzenia bądź miejsca, w których znajdują się cenne materiały: serwerownia, archiwum, sprzęty elektroniczne itp. Nasze drzwi i przegrody ognioodporne posiadają atesty – klient ma więc gwarancję trwałych i nastawionych na bezpieczeństwo produktów.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów