Drzwi i ścianki całoszklane

zaufaj doświadczeniu

Oferta drzwi i ścianek całoszklanych

Poznaj ofertę drzwi i ścianek całoszklanych

Rozkładowe mieszkania, w których ciasny przedpokój stanowił przedsionek do każdego pomieszczenia, to już przeszłość. Nie musisz ich otwierać, żeby zobaczyć kto jest w środku. Nowe rozwiązania drzwi całoszklanych umożliwiają zajrzenie wszędzie bez tradycyjnego pukania i chwytania za każdą klamkę.

Wyobrażasz sobie biuro z wieloma pracownikami. Szukasz jednego z twoich podopiecznych, pytasz innych czy go widzieli, zaglądasz na wszystkie stanowiska, a na końcu i tak okaże się… że jest na chorobowym. Pół żartem, ale to tylko obraz sytuacji, w której nie musisz robić tysięcy zbędnych kroków. Oprócz ergonomii, drzwi i ścianki całoszklane w ogóle nie ingerują w wizerunek pomieszczeń.

Przeźrocze daje efekt delikatnego odbicia światła. Dobrze, gdy Twoje miejsce będzie sprawiało wrażenie eleganckiego, biznesowego i schludnego miejsca. ATJ Group podzieli lokal w taki sposób, by sprawiał wrażenie przestronnego i komfortowego.

Poza tym jeśli nawet taka ścianka stłucze się bądź zarysuje – pamiętaj, że łatwiej wstawić jest nowe szkło niż podjąć się naprawy tradycyjnych drzwi lub parawanów, a może nawet ich ponownego kupna. Jak w całej naszej ofercie, pozwolisz naturalnemu światłu dostać się do pomieszczeń. Natomiast goście i pracownicy odetchną od klaustrofobicznych ścian dzięki widokowi na otoczenie, które sam urządziłeś. Otwórz się na nowe!

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów