Okna i drzwi aluminiowe

zaufaj doświadczeniu

Oferta okien i drzwi aluminiowych

Poznaj ofertę okien i drzwi aluminiowych

Mówią „do zakochania jeden krok”… a ten jest najważniejszy dla wizytujących w budynku. Pierwsze wrażenie, efekt WOW, poczucie bezpieczeństwa, nowoczesny design – wszystko, na co zwraca się uwagę podczas wchodzenia do domu. Słyszysz słowo „drzwi” i co myślisz? Chyba wybrałeś nieodpowiednie, jeśli są tylko lewostronne lub prawostronne, albo tylko wchodzi się przez nie bądź wychodzi. Złap proszę za odpowiednią klamkę, ponieważ drzwi mają chronić przed nieproszonymi gośćmi oraz zapraszać swoją wyjątkowością.

Stawiamy na połączenie bezpieczeństwa nie tylko od niechcianych osób, ale też od niepożądanych czynników. Toksyczne środki i hałas nie są mile widziane w żadnej inwestycji. Nasze drzwi aluminiowe z możliwością dużego przeszklenia składają się z nowoczesnych, trwałych materiałów.

Jednocześnie idealnie wpiszą się w kompozycję budynku inwestora. Każdy ich rodzaj nadaje się do użytku w gospodarstwie domowym, w nowocześnie skonstruowanych budynkach wysokokondygnacyjnych oraz w budynkach przemysłowych. Aluminium nie jest tak topliwym materiałem jakby mogło się zdawać. Nasza oferta obejmuje termoizolacyjne, odporne na uszkodzenia mechaniczne drzwi.

W ATJ Group możesz być spokojny o spełnienie wymogów przeciwpożarowych. Załatwimy to za Ciebie! Możliwość wstawienia pełnowymiarowej szyby pozwoli na swobodnieją komunikację np. w biurze lub obserwowanie tego, co robi Twoje dziecko w domu. Już dzisiaj uchyl drzwi i zajrzyj do nas, rozgość się i spytaj o szczegóły. Za progiem będziesz pozytywnie zaskoczony.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów