Panele i żaluzje elew.

zaufaj doświadczeniu

Oferta paneli i żaluzji elewacyjnych

Poznaj ofertę paneli i żaluzji elewacyjnych

Każdy ma swoją strefę komfortu i nie lubi jej naruszać. Szczególnie podczas ważnych spotkań na szczycie lub po prostu rozmowy z pracownikiem. Zamykamy drzwi i… zasłaniamy okno. Najnowsze przepisy o ochronie danych osobowych zobowiązują do poufności przechowywania danych – nawet tych na chwilę zostawionych na biurku. Idealnym rozwiązaniem dla tych sytuacji są żaluzje.

Umożliwiają regulowanie prześwitu, dostępu światła do pomieszczenia, a także odgrodzenia stref wewnętrznych od tego, co dzieje się poza pomieszczeniem. Żaluzje odcinają promieniowanie słoneczne – posiadasz kontrolę nad temperaturą w budynku. Dane osobowe będą nie do przechwycenia przez detektywa z lornetką z innego wieżowca, a spotkania będą mogły odbywać się bez obawy o tajemnicę służbową.

Jeśli masz problem z zamaskowaniem urządzenia, np. transformatora lub rozdzielni – wykonywane przez nas panele wkomponują się w estetykę przestrzeni będąc przy tym funkcjonalnymi. W przeszklonych budynkach jest to rewelacyjne dopełnienie! Opuszczając żaluzję, podnosisz komfort pracy swój oraz Twoich pracowników.

W domu mogą być dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem i stanowić ochronę mienia. Żaluzje wkomponowane są w bryłę budynku, co przyciąga zainteresowanie miłośników architektury. Niezainteresowani nie dostrzegą ich, ponieważ jednocześnie nie „rzucają się w oczy”. Jeśli zostaną spuszczone, mogą stanowić idealną dekorację fasady dzięki klasycznym kolorytom. Dla odważnych proponujemy awangardowe połączenia.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów