Fasady aluminiowe

zaufaj doświadczeniu

Oferta fasad aluminiowych

Poznaj ofertę fasad aluminiowych

Czy zdarzyło Ci się zatrzymać obok szyby wielkiego budynku i przejrzeć się w niej? Zaczesujesz włosy i podążasz dalej. Szkło i metal wpisują się idealnie w kompozycję miejskiego stylu. Połyskujące aluminium i gwiazdorsko odbijające światło szkło są idealne nie tylko na dobre oldschool’owe zdjęcia. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, goście Twojego obiektu poczują się wyjątkowo. Zaprosisz ich do przestrzeni pełnej światła, a jeśli sięgniesz konstrukcją wyżej – umożliwisz zobaczenie pięknej, rozciągającej się na całe miasto panoramy.

Stworzymy miejsce, które będzie zapamiętaną wizytówką Twojej firmy. Dobrze wiemy, jak ważna jest pozytywna energia w pracy podczas biznesowych spotkań, konferencji, szkoleń… padające promienie słoneczne dodadzą jej. A jeśli stanie się tak, że będziesz miał gorszy dzień i entuzjazm opadnie? Żaden problem!

Pomyśl, że zapłacisz mniej za rachunki. Po co wydawać środki na sprawy zbędne jeśli możesz zachować je na dobrą książkę i rozwijać swoją wyobraźnię. Otrzymujesz darmowe, w pełni naturalne światło. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz estetykę, innowacyjność i funkcjonalność w jednym. Współpracujemy z najlepszymi producentami części aluminiowych, więc już na starcie nie martw się o jakość.

Z nami możesz mieć również wpływ na wygląd Twojego miejsca pracy i tworzyć serce metropolii bądź być inspiracją poza wielkomiejskim stylem. Zauważ nas i przejrzyj się w unikatowych technologiach produkcji szyb i konstrukcji aluminiowych.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów