Ogrody zimowe

zaufaj doświadczeniu

Oferta ogrodów zimowych

Poznaj ofertę ogrodów zimowych

Panujący w naszym kraju klimat sprawia, że soczystą zielenią ogrodowych roślin możemy cieszyć się jedynie przez kilka miesięcy w roku. Wyjściem pozwalającym zachować odrobinę lata w środku zimy jest budowa ogrodu zimowego. To również doskonały sposób na powiększenie przestrzeni mieszkalnej domu. Może ona posłużyć jako oranżeria lub gabinet do pracy, eleganckie miejsce spotkań w gronie rodziny i znajomych czy pokój zabaw dla dzieci.

Konstrukcje wznoszone w oparciu o wytrzymałe i zapewniające wysoki poziom izolacyjności termicznej profile, umożliwiają tworzenie pomieszczeń pełnych słońca i zieleni, z których można korzystać przez cały rok. Szeroki asortyment oferowanych przez ATJ Group rozwiązań w połączeniu z profesjonalnym doradztwem naszych pracowników, dają Państwu pełną swobodę w projektowaniu ogrodów zimowych. Nasze doświadczenie w budowie tego typu obiektów sprawia, że nasze najtrudniejsze i najbardziej niekonwencjonalne zadania realizujemy z pasją i ogromną troską o jakość najdrobniejszych detali.

Przykładowe realizacje ogrodów zimowych
Dlaczego warto mieć ogród zimowy?

Ile razy zdarzyło Ci się niechętnie wstać spod ciepłej kołdry, wziąć szybki prysznic i przygotowywać śniadanie w pośpiechu? A gdyby tak: zapach jaśminowej herbaty w zimowe poranki, lunch na tarasie z widokiem na oszronione gałęzie drzew i przypruszoną śniegiem trawę. Każdy chciałby zacząć dzień z dobrym nastrojem i pyszną kawą.

Polacy w restauracjach wydają na nią ok. 5 mld złotych rocznie. Najczęstsza przyczyna – brak czasu w domu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Proponujemy wypić ją w OGRODZIE ZIMOWYM. Brzmi ciekawie? Oczywiście! Ogród zimowy to rodzaj zabudowanego tarasu, do którego wchodzisz bezspośrednio ze swojego domu. Aluminiowe konstrukcje sprawią, że Twój ogród zimowy będzie odporny na czynniki zewnętrzene.

Dzięki naszemu materiałowi projekt może być zrealizowany według Twojego pomysłu. Szklane fasady ogrodu sprawią, że będziesz mógł podziwiać swój ogród z każdej strony. Jeśli marzysz o chodowaniu egzotycznych roślin, to też doskonałe miejsce. Światło słoneczne może nawet w 70% zastąpić sztuczne. Oszczędzisz przy tym dużo na energii elektrycznej. Natomiast w lecie wpuścisz do środka świeże powietrze przez lekko przesuwne drzwi i uchylne okna.

Żadna pora roku nie umknie Twojej uwadze. A jeśli nie masz duszy romantyka, pozwól sobie na komfort i rozsiądź się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i wypij spokojnie kawę. Zacznij dzień u siebie, a na kolację zaproś znajomych i pochwal się swoją strefą relaksu.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów