Zabudowy wewnętrzne

zaufaj doświadczeniu

Oferta zabudowy wewnętrznej

Poznaj ofertę zabudowy wewnętrznej

Kilkanaście propozycji projektów i nadal ciężko wybrać? Każdy inwestor przechodził przez to i mamy na to rozwiązanie. Piękno tkwi w prostocie! Aluminiowe wykończenia, przeszklenia, naturalne światło to tylko podstawa tego, co możesz uzyskać. Profile aluminiowe dają wiele możliwości.

Decydując się na ich zastosowanie, nie potrzebujesz płyt kartonowo-gipsowych. Przychodzi nieraz czas na wyburzanie ścian celem zmiany funkcjonalności pomieszczenia na większe i przestronne. Zamiast robić poważniejsze remonty – wystarczy wstawienie szklanej ścianki. Wiemy, że np. w sali konferencyjnej potrzebna jest dobrej jakości akustyka.

Nie przejmuj się! Zadbamy o to, a nawet doradzimy, czy ścianka ma być mobilna (np. przesuwna), czy warto pozostawić ją w stałym miejscu. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności – ścianki nie muszą być całościowo przeszklone. Wybierzemy idealne rozwiązanie według preferencji.

Gdy pomieszczenia mają skosy… śmiało możesz do nas zadzwonić. Wykonujemy ściany proste i łamane pod dowolnym kątem. Niekoniecznie budynek musi posiadać kąty – możesz wybrać to rozwiązanie celem podniesienia atrakcyjności i dodania efektywnych kształtów do miejsca pracy. Dostaniesz od nas przejrzyste miejsce spotkań, wygodne miejsce pracy i korzystne rozwiązania z myślą o teraz i perspektywami na przyszłość.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów