Elewacje wentylowane

zaufaj doświadczeniu

Oferta elewacji wentylowanych

Poznaj ofertę elewacji wentylowanych

Czym tak naprawdę są elewacje wentylowane? Jest to specjalny system montowany na ścianie nośnej za pomocą kleju składający się z kilku warstw oraz przestrzeni między nimi. Oprócz oszczędności czerpiących z funkcji ocieplania oraz termoizolacji w lecie, elewacje wentylowane to świetna ochrona budynku przed czynnikami atmosferycznymi.

Spływający deszcz lub zalegający w elewacji śnieg nie wsiąka w konstrukcję, dzięki czemu ściany zewnętrzne są chronione. Skutkiem dostania się wilgoci do warstwy nośnej mogą być pęknięcia, osłabienia konstrukcji, a w rezultacie nawet niepożądane czynniki wpływające na zdrowie ludzi (chociażby pleśń).

Tradycyjne rozwiązania pełnią tylko podstawowe funkcje grzewcze. Fasady wentylowane nie są nowoczesnym odkryciem, ale połączeniem najnowszych technologii z tradycyjnymi i sprawdzonymi metodami.

W ATJ Group klient ma możliwość skorzystania z najlepszych doradców w tej dziedzinie. Dodatkowo zapewniamy pełną gamę designerskich elewacji, które przykują uwagę przechodniów i miłośników architektury. Idealne połączenie ekonomicznego, praktycznego rozwiązania z nowoczesnością. Na życzenie klienta wykonamy również fasady kamienne, a nawet włókno- cementowe. Istnieje możliwość zapoznania się z gotowymi projektami, wykonanymi przez naszych specjalistów.

zaufanie i doświadczenie

Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

W każdej sprawie możesz napisać
do nas wiadomość email

biuro@atjgroup.pl

Zadzwoń

Jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami telefonicznie

+ 48 12 357 21 22

Odwiedź nas

Odwiedź nas w naszym biurze
codziennie od 8:00 do 17:00

Krakowska 390, 32-080 Zabierzów